tel. 509131081 kontakt@naszmonitoring.pl

Monitoring internet &

Telekomunikacja
O naskontakt do nas

Serwis telekomunikacyjny & elektryczny

Wykonujemy instalacje monitoringu sieci internet i elektryczne

 

 

Wieloletnie doświadczeniu w sektorze elektrycznym oraz informatycznym daje nam solidne podstawy do wykonywania dla Naszych klientów systemów zabezpieczających. Znając bardzo dobrze ofertę światowych jak i polskich producentów, wiem czym powinien charakteryzować się sprzęt bardzo dobrej jakości, przy zachowaniu konkurencyjnej ceny. Bardzo lubimy nietuzinkowe instalacje. Dbamy o Twój i nasz spokój stosując urządzenia firm, z którymi sami nie mamy kłopotów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zespół firmy NASZMONITORING

9

Realizacje

Realizując projekty dla Naszych klientów proponujemy najlepsze dostępne rozwiązania. Realizujemy projekty dla firm z każdego sektora j Jesteśmy w stanie przeprowadzić proces instalacji systemu monitoringu wizyjnego, oraz każdej instalacji, szybko i sprawnie.

9

Bezpieczna elektryka

Solidne zabezpieczenia atestowane kable i przewody złącza najlepszych firm na swiecie zawsze używane w naszych instalacjach

9

Twoje Bezpieczeństwo

Miej na oku swój dom, jak i swoją firmę.
Profesjonalny montaż kamer i systemów zabezpieczeń, gdzie chcesz!
Wszystko by dać klientowi pewność, że w jego otoczeniu jest bezpiecznie.
Zapraszamy

9

Energiczne projekty

Jesteśmy profesjonalni i dokładni. NASZMONITORING chce sprawić, abyś poczuł się bezpiecznie zarówno w swoim dom jak i swojej firmie. Prowadzimy zlecenia kompleksowo od przygotowania projektu systemu monitoringu, po wykonanie instalacji, poprzez serwis i gwarancje. 

O Nas i dlaczego jesteśmy
Najlepsza robota na rynku

 

” Robimy robotę  „  to nasze motto, na przestrzeni lat podejmowaliśmy się najróżniejszych wyzwań,  poprzez maleńkie obiekty, domy jednorodzinne do coraz większych obiektów.

Poprzez zapotrzebowanie na różnego rodzaju instalacje  nasza firma  specjalizuję się w instalacjach dozoru wizyjnego,  sieci internet, spawania światłowodów oraz w najzwyklejszych instalacjach elektrycznych.

Nasz różnorodnie wykształcony  zespół nie boi się zadań elektronicznych czy elektrycznych.

 

Ostatnie realizacje

Nasze projekty

 

Na plus

  • Markowy sprzęt
  • Najnowsze technologie
  • Przemyślane rozwiązania
  • Kródkie terminy realizacji
  • Profesionalne wykończenie

Na plus

  • Najlepszej  jakości przewody
  • Sprawdzony system mocowań
  • Przeszkolona ekipa
  • Profesionalne narzędzia 
  • Ogromne doświadczenie
O nas

 Z zainteresowania do elektroniki, nowych technologii  w zakresie sterowania maszyn przemysłowych (PLC), paneli graficznych HMI, sieci internetowych, sieci światłowodowych, ciągle w pogoni za nowymi rozwiązaniami, technik elektronik

Michał Świetliński

Wieloletnie doświadczenie oraz wyjątkowy fach w rękach, Instalacje elektryczne, zabezpieczenia  różnicowo – prądowe nadmiarowo – prądowe zabezpieczenia główne, ochronniki, automatyka i mechanizmy bram technik elektryk

Damian Wieczorek

Siedziba Firmy

NaszMonitoring
Kębłowo Rauera 18

Kontakt

Damian 501 574 133

Michał  509 131 081